Pracovní týden

Pondělí až pátek tréninky. Jsme na vodě. Zkoušeli jsme hlavní plachty. Naší starou musíme vyměnit. Testovali jsme jednu od Incidencies z roku 2015, která je ve velmi dobrém stavu a dále jednu novou od All Purpose z Trilamu s kevlarem.

Zkoušíme, jaké jsou možnosti a hlídáme cenu. Bylo by krásné, moci sáhnout po tom nejlepším a nemuset to řešit. Bohužel s financemi na tom nejsme tak, abychom si mohli dovolit udělat to, co mohou ostatní.

Stále řešíme i techniku na palubě. Problémy nám dělá elektronika, která se zdá být na sklonku svého života. Neminou nás některé zásadnější výměny. A to je bohužel zase otázka peněz. S něčím nám pomůže Bertrand Delesne, který nám některé věci půjčí ze své lodi.

No a v pátek jsme přišli o malý spinaker. V silném větru explodoval. Přeci jen 10 let... Chce se říci bohužel, ale možná je to bohudík. Lepší, než kdyby odešel při závodě.

A jak jsme na tom s rychlostí? To je zase dobrá zpráva. V rychlostních testech na ostatní většinou stačíme. A to jsme začali trénovat o měsíc později než ostatní...


2016 Milan Koláček | milan.kolacek@icloud.com | sevenmedia s.r.o. © 2016

© Copyright 2004-2020 - CMS Made Simple / This site is powered by CMS Made Simple version 1.11.10